Pārvākšanās tīrīšana

Kad esat atradis jaunu dzīvesvietu, tā vien gribās ātrāk iekārtoties un sākt tur dzīvot. Bet ko darīt, ja iepriekšējā dzīvesvieta nav tādā stāvoklī kā gribētos? Pēc sevis netīrību negribās taču atstāt. Pasūtiet apkopēju no Help@Home. Mēs labprāt iztīrīsim Jūsu iepriekšējo mājokli pēc Jūsu izvākšanās, lai jaunajiem iemītniekiem būtu prieks ierasties jaunajā dzīvesvietā.

Izvākšanās tīrīšanas laikā mūsu apkopējas:

  •  Noslaucīs putekļus no visām virsmām
  •  Izslaucīs un izmazgās grīdasIztīrīs vannas istabu, tualeti un virtuvi
  •  Atkausēs un iztīrīs ledusskapi un saldētavu
  •  Nomazgās logus un logu rāmjus (ja tie ir aizsniedzami un laika apstākļi ļauj)
  •  Iztīrīs grūti aizsniedzamas vietas (aiz radiatoriem, mēbelēm, paklājiem)
  •  Un veiks citus uzkopšanas darbus

Jūs varat izvēlēties, uz cik ilgu laiku (cik stundām) vēlaties palīdzību un mūsu apkopējas šajā laikā mēģinās izdarīt pēc iespējas vairāk. Bet tā kā pie izvākšanās tīrīšanas tieši rezultāts ir pats svarīgākais, tad apkopējas veiks darbu līdz perfektam nobeigumam. Ja apkopējas neiekļausies Jūsu norādītajā laikā, tad ar Jums pirms tam tiks saskaņots papildus nepieciešamā darba ilgums. Savukārt, ja apkopējas darbu izdarīs ātrāk, Jums attiecīgi tiks samazināta cena.

Uz izvākšanās tīrīšanu apkopējas ieradīsies ar saviem līdzekļiem, jo dažu virsmu notīrīšana prasa īpašus līdzekļus, kas nav pieejami katrā mājā. Jums jānodrošina tikai putekļsūcējs un trepes uz kurām pakāpties, lai aizsniegtu augstākas virsmas.

Izvākšanās tīrīšanu piesakiet zvanot uz +371 268 56 311 vai aizpildot online formu šeit