Pakalpojumi

Help@Home nodrošina kvalitatīvu un ērtu dzīvokļu uzkopšanu un ofisu uzkopšanu. Visas apkopējas ir apmācītas un strādā pēc Zviedru standartiem, kas ir vieni no augstākajiem Eiropā. Vai tā ir regulārā uzkopšana, vienreizējā uzkopšana vai pārvākšanās tīrīšana, mēs parūpēsimies lai Jūsu dzīvoklis/ofiss ir tīrs kad nepieciešams.


Regulārā tīrīšana

Mājas ir vieta, kur justies labi. Tā ir vieta, kur ieritināties uz ērta dīvāna un atpūsties pēc darba dienas. Būtu taču tik jauki, ja to varētu darīt nedomājot par mājas tīrīšanu.
Nododiet savas mājas uzkopšanu Help@Home rokās un mēs parūpēsimies, lai Jūsu mājvieta ir tīra un sakopta katru dienu.

Pavasara tīrīšana

Lai Jūsu māja vienmēr būtu tīra, labi smaržotu un tajā būtu patīkami atrasties, vismaz reizi pusgadā ir ieteicams veikt ģenerālo tīrīšanu. Šādas tīrīšanas laikā māja tiek rūpīgi iztīrīta no A līdz Z.
Tiek iztīrītas vietas un notīrītas lietas, kam ikdienas tīrīšanā parasti nepievērš uzmanību (aiz radiatoriem, zem mēbelēm, logi un logu rāmji u.c.).

Pārvākšanās tīrīšana

Kad esat atradis jaunu dzīvesvietu, tā vien gribās ātrāk iekārtoties un sākt tur dzīvot. Bet ko darīt, ja iepriekšējā dzīvesvieta nav tādā stāvoklī kā gribētos? Pēc sevis netīrību negribās taču atstāt. Pasūtiet apkopēju no Help@Home.
Mēs labprāt iztīrīsim Jūsu iepriekšējo mājokli pēc Jūsu izvākšanās un vienīgais, par ko Jums vajadzēs rūpēties ur jaunā mājokļa iekārtošana.